This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Technikai problémák
Sziasztok,

Ehhez a sorozathoz csak 13 felirat van, sajnos hiányzik a 14 epizód:

Fraggle Rock: Újra zúznak (1. évad) (SubRip)
Fraggle Rock: Back to the Rock (Season 1) (WEBRip-ION10, WEBRip-ION265, WEB-AFG, WEB.720p-WHOSNEXT, WEB.1080p-WHOSNEXT, WEBRip.1080p-RARBG, WEB.2160p-WHOSNEXT, ATVP.WEB-DL.2160p-DVSUX)

Feltenné valaki, kérlek?
Válaszol
(2023-12-10, 12:28:54)sorozatplus Írta: Sziasztok,

Ehhez a sorozathoz csak 13 felirat van, sajnos hiányzik a 14 epizód:

Fraggle Rock: Újra zúznak (1. évad) (SubRip)
Fraggle Rock: Back to the Rock (Season 1) (WEBRip-ION10, WEBRip-ION265, WEB-AFG, WEB.720p-WHOSNEXT, WEB.1080p-WHOSNEXT, WEBRip.1080p-RARBG, WEB.2160p-WHOSNEXT, ATVP.WEB-DL.2160p-DVSUX)

Feltenné valaki, kérlek?

Pótolva, kitettem a teljes pakkot, megtalálod az oldalon. Kösz a jelzést!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • sorozatplus
Válaszol
(2023-12-13, 16:31:48)J1GG4 Írta:
(2023-12-10, 12:28:54)sorozatplus Írta: Sziasztok,

Ehhez a sorozathoz csak 13 felirat van, sajnos hiányzik a 14 epizód:

Fraggle Rock: Újra zúznak (1. évad) (SubRip)
Fraggle Rock: Back to the Rock (Season 1) (WEBRip-ION10, WEBRip-ION265, WEB-AFG, WEB.720p-WHOSNEXT, WEB.1080p-WHOSNEXT, WEBRip.1080p-RARBG, WEB.2160p-WHOSNEXT, ATVP.WEB-DL.2160p-DVSUX)

Feltenné valaki, kérlek?

Pótolva, kitettem a teljes pakkot, megtalálod az oldalon. Kösz a jelzést!

Nagyon szépen köszönöm! Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli sorozatplus hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
Sziasztok,
BUÉK Mindenkinek !

Ismét egy "hülye" kérdéssel fordulok hozzátok:

adott egy "régi" tv ami inkább a .mp4 kiterjesztést szereti, pendrive-ról

kérdésem mivel ajánlott az .mkv-ből .mp4-et konvertálni?

(MKVToolNix-el megoldható?)

Köszönöm a segítséget
Válaszol
(2024-01-02, 13:04:08)ugk Írta: Sziasztok,
BUÉK Mindenkinek !

Ismét egy "hülye" kérdéssel fordulok hozzátok:

adott egy "régi" tv ami inkább a .mp4 kiterjesztést szereti, pendrive-ról

kérdésem mivel ajánlott az .mkv-ből .mp4-et konvertálni?

(MKVToolNix-el megoldható?)

Köszönöm a segítséget

Az mkv egy konténerfile amiben úgy kábé sokminden lehet.
Ha mindenáron és bármiáron mp4 kell akkor mkvextract-al (van hozzá GUI) demuxolod az összes hang és videó sávot majd mp4box-al (van hozzá GUI) újra összemuxolod.
Válaszol
(2024-01-02, 13:04:08)ugk Írta: Sziasztok,
BUÉK Mindenkinek !

Ismét egy "hülye" kérdéssel fordulok hozzátok:

adott egy "régi" tv ami inkább a .mp4 kiterjesztést szereti, pendrive-ról

kérdésem mivel ajánlott az .mkv-ből .mp4-et konvertálni?

(MKVToolNix-el megoldható?)

Köszönöm a segítséget

Inkább vennék egy TV okosító boxot/sticket, és akár hálózaton DLNA-n keresztül megosztva is lehet bármit nézni pendrive-ozás és konvertálgatás nélkül.
Válaszol
(2024-01-02, 16:39:07)J1GG4 Írta:
(2024-01-02, 13:04:08)ugk Írta: Sziasztok,
BUÉK Mindenkinek !

Ismét egy "hülye" kérdéssel fordulok hozzátok:

adott egy "régi" tv ami inkább a .mp4 kiterjesztést szereti, pendrive-ról

kérdésem mivel ajánlott az .mkv-ből .mp4-et konvertálni?

(MKVToolNix-el megoldható?)

Köszönöm a segítséget

Inkább vennék egy TV okosító boxot/sticket, és akár hálózaton DLNA-n keresztül megosztva is lehet bármit nézni pendrive-ozás és konvertálgatás nélkül.

Sajnos ez nem megoldható, ezért a tv okosítót is "haszontalannak" gondolom, mindenképpen "offline" megoldás kellene...
Válaszol
(2024-01-02, 16:49:08)ugk Írta:
(2024-01-02, 16:39:07)J1GG4 Írta:
(2024-01-02, 13:04:08)ugk Írta: Sziasztok,
BUÉK Mindenkinek !

Ismét egy "hülye" kérdéssel fordulok hozzátok:

adott egy "régi" tv ami inkább a .mp4 kiterjesztést szereti, pendrive-ról

kérdésem mivel ajánlott az .mkv-ből .mp4-et konvertálni?

(MKVToolNix-el megoldható?)

Köszönöm a segítséget

Inkább vennék egy TV okosító boxot/sticket, és akár hálózaton DLNA-n keresztül megosztva is lehet bármit nézni pendrive-ozás és konvertálgatás nélkül.

Sajnos ez nem megoldható, ezért a tv okosítót is "haszontalannak" gondolom, mindenképpen "offline" megoldás kellene...

Offline megoldásnak is megfelel egy kínai TVbox, ma már nincs olyan amelyiken ne lenne n+1 USB hely. (Wifi is mindegyiken van, úgyhogy ha külső HD-t teszel rá akkor arra ftp-n vagy SAMBA alapon fel is tudsz tölteni, teszel rá egy Kodi-t és az minden jelenleg ismert formátumot megemészt gond nélkül, nemtom most mennyibe kerül egy ilyen, régebben 15-20 dollárét voltak alin a belépőszintűek, én anno 60 dollárért vettem merevlemezes, akkor fullost.)
De ha mindenképp az mp4 kell fentebb leírtam hogyan lehet, lényegében legtöbb esetben konvertálás nélkül megoldani.
Esetleg lehet még egy olyan megoldás, hogy leregelsz valamelyik videómegosztón (pl. voe.sx vagy videa vagy sok más) feltöltöd oda aztán amikor lebutította mp4-re akkor újra letöltöd. (Ezt azért nem javaslom mert legtöbb esetben túlbutítanak.)
Konkrét konvertálásra egy HandBrake javasolt, de azt gondolom tudod, hogy a konvertálás általában gépigényes és időigényes művelet.
Válaszol
(2024-01-02, 17:49:30)remi Írta:
(2024-01-02, 16:49:08)ugk Írta:
(2024-01-02, 16:39:07)J1GG4 Írta:
(2024-01-02, 13:04:08)ugk Írta: Sziasztok,
BUÉK Mindenkinek !

Ismét egy "hülye" kérdéssel fordulok hozzátok:

adott egy "régi" tv ami inkább a .mp4 kiterjesztést szereti, pendrive-ról

kérdésem mivel ajánlott az .mkv-ből .mp4-et konvertálni?

(MKVToolNix-el megoldható?)

Köszönöm a segítséget

Inkább vennék egy TV okosító boxot/sticket, és akár hálózaton DLNA-n keresztül megosztva is lehet bármit nézni pendrive-ozás és konvertálgatás nélkül.

Sajnos ez nem megoldható, ezért a tv okosítót is "haszontalannak" gondolom, mindenképpen "offline" megoldás kellene...

Offline megoldásnak is megfelel egy kínai TVbox, ma már nincs olyan amelyiken ne lenne n+1 USB hely. (Wifi is mindegyiken van, úgyhogy ha külső HD-t teszel rá akkor arra ftp-n vagy SAMBA alapon fel is tudsz tölteni, teszel rá egy Kodi-t és az minden jelenleg ismert formátumot megemészt gond nélkül, nemtom most mennyibe kerül egy ilyen, régebben 15-20 dollárét voltak alin a belépőszintűek, én anno 60 dollárért vettem merevlemezes, akkor fullost.)
De ha mindenképp az mp4 kell fentebb leírtam hogyan lehet, lényegében legtöbb esetben konvertálás nélkül megoldani.
Esetleg lehet még egy olyan megoldás, hogy leregelsz valamelyik videómegosztón (pl. voe.sx vagy videa vagy sok más) feltöltöd oda aztán amikor lebutította mp4-re akkor újra letöltöd. (Ezt azért nem javaslom mert legtöbb esetben túlbutítanak.)
Konkrét konvertálásra egy HandBrake javasolt, de azt gondolom tudod, hogy a konvertálás általában gépigényes és időigényes művelet.
lehet egy megoldás, kipróbálom...
korábban már használtam, valóba türelem kell hozzá....
Válaszol
(2024-01-02, 13:04:08)ugk Írta: Sziasztok,
BUÉK Mindenkinek !

Ismét egy "hülye" kérdéssel fordulok hozzátok:

adott egy "régi" tv ami inkább a .mp4 kiterjesztést szereti, pendrive-ról

kérdésem mivel ajánlott az .mkv-ből .mp4-et konvertálni?

(MKVToolNix-el megoldható?)

Köszönöm a segítséget

Hogy tudok egy hevc fájlt mkv konténerből mp4 konténerbe helyezni? Próbáltam mp4boxal de nem eszi az mkv-ből kinyert hevc fájlt :/

Amennyiben nem kell vele semmit variálni akkor pl. Avidemux-al
Megnyitod az MKV fájlt és a pirossal bekeretezett résznél átállítod,
majd mentés másként .mp4.

https://pcforum.hu/tudastar/150841/mkv-t...p=download
Válaszol
(2024-01-02, 18:50:14)csiri bá Írta:
(2024-01-02, 13:04:08)ugk Írta: Sziasztok,
BUÉK Mindenkinek !

Ismét egy "hülye" kérdéssel fordulok hozzátok:

adott egy "régi" tv ami inkább a .mp4 kiterjesztést szereti, pendrive-ról

kérdésem mivel ajánlott az .mkv-ből .mp4-et konvertálni?

(MKVToolNix-el megoldható?)

Köszönöm a segítséget

Hogy tudok egy hevc fájlt mkv konténerből mp4 konténerbe helyezni? Próbáltam mp4boxal de nem eszi az mkv-ből kinyert hevc fájlt :/

Amennyiben nem kell vele semmit variálni akkor pl. Avidemux-al
Megnyitod az MKV fájlt és a pirossal bekeretezett résznél átállítod,
majd mentés másként .mp4.

https://pcforum.hu/tudastar/150841/mkv-t...p=download
Neked is köszönöm a segítséget !
Válaszol
A btdig-ről tudtok valamit? Nálam már a 2. napja vagy a végtelenségig forognak a szirmok, vagy ha éppen olyan kedve van akkor 502 bad gateway-t dob (2 brózerben is ugyanaz) viszont 2 online checker szerint is "currently up", "site online", szóval nem tudom mijafasz van, nálam van valami hiba, esetleg a telekom letiltotta az oldalt.
Előre is köszi a segítséget!
Válaszol
(2024-01-25, 09:14:20)remi Írta: A btdig-ről tudtok valamit? Nálam már a 2. napja vagy a végtelenségig forognak a szirmok, vagy ha éppen olyan kedve van akkor 502 bad gateway-t dob (2 brózerben is ugyanaz) viszont 2 online checker szerint is "currently up", "site online", szóval nem tudom mijafasz van, nálam van valami hiba, esetleg a telekom letiltotta az oldalt.
Előre is köszi a segítséget!

(2023-11-26, 11:13:18)Ralome Írta: Én digis vagyok, nálam bejön frankón mindig. Ezek szerint mázli Big Grin

Ennek ellenére most nálam is ugyanez van. Bár nem ez az első eset, hogy szirmozik, és emlékeim szerint voltak már ilyen többnapos esetek is. Na de majd (remélhetőleg) helyrejön :-)
Válaszol
(2024-01-25, 10:32:53)Ralome Írta:
(2024-01-25, 09:14:20)remi Írta: A btdig-ről tudtok valamit? Nálam már a 2. napja vagy a végtelenségig forognak a szirmok, vagy ha éppen olyan kedve van akkor 502 bad gateway-t dob (2 brózerben is ugyanaz) viszont 2 online checker szerint is "currently up", "site online", szóval nem tudom mijafasz van, nálam van valami hiba, esetleg a telekom letiltotta az oldalt.
Előre is köszi a segítséget!

(2023-11-26, 11:13:18)Ralome Írta: Én digis vagyok, nálam bejön frankón mindig. Ezek szerint mázli Big Grin

Ennek ellenére most nálam is ugyanez van. Bár nem ez az első eset, hogy szirmozik, és emlékeim szerint voltak már ilyen többnapos esetek is. Na de majd (remélhetőleg) helyrejön :-)

Én akármit csinálok, tavaly nyár óta csak proxyval tudom elérni a gépen. Sad Mobilról meg simán megy.
Válaszol
(2024-01-25, 14:19:51)Mor Tuadh Írta: Én akármit csinálok, tavaly nyár óta csak proxyval tudom elérni a gépen. Sad Mobilról meg simán megy.

Ezek a végtelenségig forgó szirmok már korábban is előfordultak, de ennyi ideig még nem és magától elmúlt.....

Nadelegalább már a scene-rls-t se tudom használni vagy 2 napja, azt meg valószínűleg a  köcsög cloudflare miatt, bejön a forgó félkörös "secure" izé, átvált a zöldpöttyös izére aztán kezdődik elölről ugyanaz a végtelenségig. Az előbb 4-5 ilyen ciklus után bejött a pipadoboz, kipipáltam és azóta pont ugyanazt csinálja a végetlenségig.
Tele a hócipőm.
Válaszol
(2024-01-25, 16:02:36)remi Írta: Ezek a végtelenségig forgó szirmok már korábban is előfordultak, de ennyi ideig még nem és magától elmúlt.....

Nálam most megint megy Smile

(2024-01-25, 16:02:36)remi Írta: Nadelegalább már a scene-rls-t se tudom használni vagy 2 napja, azt meg valószínűleg a  köcsög cloudflare miatt, bejön a forgó félkörös "secure" izé, átvált a zöldpöttyös izére aztán kezdődik elölről ugyanaz a végtelenségig.

Itt ez is oké Huh Esetleg próbáld meg, hogy kikapcsolsz minden reklámblokkolót. Máshol (1337x.to) konkrétan be se tölt emiatt, de hátha ennél is segít.
Válaszol
(2024-01-26, 10:29:30)Ralome Írta:
(2024-01-25, 16:02:36)remi Írta: Ezek a végtelenségig forgó szirmok már korábban is előfordultak, de ennyi ideig még nem és magától elmúlt.....

Nálam most megint megy Smile

(2024-01-25, 16:02:36)remi Írta: Nadelegalább már a scene-rls-t se tudom használni vagy 2 napja, azt meg valószínűleg a  köcsög cloudflare miatt, bejön a forgó félkörös "secure" izé, átvált a zöldpöttyös izére aztán kezdődik elölről ugyanaz a végtelenségig.

Itt ez is oké  Huh Esetleg próbáld meg, hogy kikapcsolsz minden reklámblokkolót. Máshol (1337x.to) konkrétan be se tölt emiatt, de hátha ennél is segít.

Az adblockerben éppen lehet valami, de most perpill a btdig és a scene-rls is hibátlanul működik bekapcsolt adblockerrel is.


Közben megnéztem, a 1337x hosszas tipródás után de adblockerrel is működik, viszont vagy tucatszor csinálta azt, hogy a forgó pöttyös izé visszaugrott a forgó félkörösre, de sokadikra feladta a dobozt.
Válaszol
Nálatok is jelenik ez meg állandóan (na jó, elég gyakran)? Csak itt szokott megjelenni, más oldalon nem.

[Kép: KlIfnJw.png]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2024-02-26, 14:49:51)George Bailey Írta: Nálatok is jelenik ez meg állandóan (na jó, elég gyakran)? Csak itt szokott megjelenni, más oldalon nem.

Én csak egyszer láttam eddig, és azonnali újbóli oldalbetöltésre mindjárt "el is tűnt" :-)
Válaszol
(2024-02-27, 10:17:23)Ralome Írta:
(2024-02-26, 14:49:51)George Bailey Írta: Nálatok is jelenik ez meg állandóan (na jó, elég gyakran)? Csak itt szokott megjelenni, más oldalon nem.

Én csak egyszer láttam eddig, és azonnali újbóli oldalbetöltésre mindjárt "el is tűnt" :-)

Gyakorinak nem mondanám, de időnként előfordul. Általában 5 másodpercet várok, F5 és már jó.
Volt ennél cifrább is (error 1033) egyik reggel, olyat még sose láttam sehol. Mondjuk az is elég hamar elmúlt.

(2024-02-27, 10:17:23)Ralome Írta:
(2024-02-26, 14:49:51)George Bailey Írta: Nálatok is jelenik ez meg állandóan (na jó, elég gyakran)? Csak itt szokott megjelenni, más oldalon nem.

Én csak egyszer láttam eddig, és azonnali újbóli oldalbetöltésre mindjárt "el is tűnt" :-)

Gyakorinak nem mondanám, de időnként előfordul. Általában 5 másodpercet várok, F5 és már jó.
Volt ennél cifrább is (error 1033) egyik reggel, olyat még sose láttam sehol. Mondjuk az is elég hamar elmúlt.

Na tessék és közben beugrott a "too many stb."
Vagy dupla lesz vagy nem.

Szerk: elsőre dobta azt az errort, de a hozzászólás, mint a mellékelt ábra mutatja, meg átment.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 8 Vendég