This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Technikai problémák
#61
Idézet:Puskin

Androidos Kodival szokok filmet nézni. A Kodi elvileg lehetővé teszi, hogy a Super Subtitles segítségével feliratozzam a filmet. Folyamatosan hibát jelez és azt írja, hogy "Super Suptitles manager hiba" . Ha valaki tudja, hogy mi a teendő és megírja, azt megköszönném.

Sorozatokra jó csak a Supersubtitles Kodi alatt, sorozat és filmre ott az Opensubtitles.
Válaszol
#62
Sziasztok!

Nem találtam rendes topikot ezért írtam ide.
Tudna valaki segíteni egy olyan dologba hogy van egy adott film és van rajta külföldi felirat és kiakarnám takarni magyarral.(Virtualdubbal tudom hogy lehet de ott csak avit)
Szóval  az SW belül beállítás -->Kimeneti beállítás  után meg haltam ott mit kellene csinálnom hogy fekete téglalap legyen fehér betűvel.

[Kép: image?id=357122&.jpg]


Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv:Romeoo
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
#63
(2020-03-08, 15:53:07)Romeoo Írta: Sziasztok!

Nem találtam rendes topikot ezért írtam ide.
Tudna valaki segíteni egy olyan dologba hogy van egy adott film és van rajta külföldi felirat és kiakarnám takarni magyarral.(Virtualdubbal tudom hogy lehet de ott csak avit)
Szóval  az SW belül beállítás -->Kimeneti beállítás  után meg haltam ott mit kellene csinálnom hogy fekete téglalap legyen fehér betűvel.

[Kép: image?id=357122&.jpg]


Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv:Romeoo

Tévén nézed vagy számítógépen? Ha számítógépen, akkor a lejátszóprogramodban állítsd be, ne a feliratot babráld.
Ha tévén, az macerásabb, én megcsináltam a fekete hátteres ass feliratot, de az LG okostévém nem igazán tudott vele mit kezdeni.
Válaszol
#64
(2020-03-14, 10:13:03)Mor Tuadh Írta:
(2020-03-08, 15:53:07)Romeoo Írta: Sziasztok!

Nem találtam rendes topikot ezért írtam ide.
Tudna valaki segíteni egy olyan dologba hogy van egy adott film és van rajta külföldi felirat és kiakarnám takarni magyarral.(Virtualdubbal tudom hogy lehet de ott csak avit)
Szóval  az SW belül beállítás -->Kimeneti beállítás  után meg haltam ott mit kellene csinálnom hogy fekete téglalap legyen fehér betűvel.

[Kép: image?id=357122&.jpg]


Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv:Romeoo

Tévén nézed vagy számítógépen? Ha számítógépen, akkor a lejátszóprogramodban állítsd be, ne a feliratot babráld.
Ha tévén, az macerásabb, én megcsináltam a fekete hátteres ass feliratot, de az LG okostévém nem igazán tudott vele mit kezdeni.
Igen. Nálam is ez van. Mindegy megoldottam  atkonvertaltam Aviba és Virtuáldubbal megcsinaltam.
Jobbat nem tudtam kitalalni, de köszi a próbálkozást.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#65
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy egy külső HDD-n van egy mappám, amiben videók vannak, viszont pár hete úgy érzékeli a gép, mintha egy kiterjesztés nélküli 0 bájtos fájl lenne és nem tudom megnyitni, nem férek hozzá a benne lévő fájlokhoz. Valaki találkozott már hasonlóval, esetleg tud valaki megoldást rá? Köszönöm előre is!

Menzer
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
#66
(2020-04-20, 10:46:46)Menzer Írta: Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy egy külső HDD-n van egy mappám, amiben videók vannak, viszont pár hete úgy érzékeli a gép, mintha egy kiterjesztés nélküli 0 bájtos fájl lenne és nem tudom megnyitni, nem férek hozzá a benne lévő fájlokhoz. Valaki találkozott már hasonlóval, esetleg tud valaki megoldást rá? Köszönöm előre is!

Menzer

Szia.
Esélyes, hogy megmakkant az MFT (Master File Table). Akkor meg jó eséllyel keresztet vethetsz rá... Sad
A fájlok minden infója az MFT-ben van tárolva, beleértve: méret, idő, hozzáférés, satöbbi...
Ugyanígy, mikor törölsz egy fájlt, az fizikailag első lépésben nem törlődik/íródik felül, hanem csak az MFT-ben kap egy jelet, hogy szabad a tárterülete és újra felhasználható...
Ha valamivel javítható, visszaállítható az MFT, akkor jó, ha nem, akkor ennyi volt... mehet a hdd-re a full format (nem gyors !!), mert jó eséllyel hibás szektorok vannak a HDD-n, ellenőrizni kéne, különben később is így járhatsz...

Ezt most találtam, igaz 7 éves poszt, de áll:
I suggest TestDisk. Assuming the partition is NTFS, there will be a mirror copy of the MFT in the middle of the drive that can be used to recover from.


From the TestDisk web site:
"Repair An NTFS MFT
The MFT (Master File Table) is sometimes corrupted. If Microsoft's Checkdisk (chkdsk) failed to repair the MFT, run TestDisk. In the Advanced menu, select your NTFS partition, choose Boot, then Repair MFT. TestDisk will compare the MFT and MFT mirror (its backup). If the MFT is damaged, it will try to repair the MFT using the backup. If the MFT backup is damaged, it will use the main MFT.

If both MFT and MFTMirr are damaged and thus cannot be repaired using TestDisk, you might want to try commercial software like Zero Assumption Recovery, GetDataBack for NTFS or Restorer 2000."
Vagy Recuva (ezt én teszem hozzá, van belőle portable is és 64 bites is és ingyenes is)...

Egy próbát megér a checkdisk, ha az nem segít, akkor Recuva (elsőre deep scan nélkül, úgy gyorsabb), ha az sem, akkor GDB (sok-sok-sok órát molyol tárhely mérettől függően!), ha az sem, akkor full format és annyi...
Én ezt tenném, vagy egyből format és közben beszerezni az adott filmeket, ha még emlékszel rá mik voltak...
Ha nem, akkor a későbbiekre nézve csinálj majd textbe egy fájl listát TC-vel, csak pár kattintás... és mentsd el valahova máshova, hogy tudd, mi van/volt a mappában...

.txt   totalcommander filelistázó.txt (Méret: 639 byte / Letöltések: 3)
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • Menzer
Válaszol
#67
(2020-04-20, 14:37:29)Maci Laci Írta:
(2020-04-20, 10:46:46)Menzer Írta: Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy egy külső HDD-n van egy mappám, amiben videók vannak, viszont pár hete úgy érzékeli a gép, mintha egy kiterjesztés nélküli 0 bájtos fájl lenne és nem tudom megnyitni, nem férek hozzá a benne lévő fájlokhoz. Valaki találkozott már hasonlóval, esetleg tud valaki megoldást rá? Köszönöm előre is!

Menzer

Szia.
Esélyes, hogy megmakkant az MFT (Master File Table). Akkor meg jó eséllyel keresztet vethetsz rá... Sad
A fájlok minden infója az MFT-ben van tárolva, beleértve: méret, idő, hozzáférés, satöbbi...
Ugyanígy, mikor törölsz egy fájlt, az fizikailag első lépésben nem törlődik/íródik felül, hanem csak az MFT-ben kap egy jelet, hogy szabad a tárterülete és újra felhasználható...
Ha valamivel javítható, visszaállítható az MFT, akkor jó, ha nem, akkor ennyi volt... mehet a hdd-re a full format (nem gyors !!), mert jó eséllyel hibás szektorok vannak a HDD-n, ellenőrizni kéne, különben később is így járhatsz...

Ezt most találtam, igaz 7 éves poszt, de áll:
I suggest TestDisk. Assuming the partition is NTFS, there will be a mirror copy of the MFT in the middle of the drive that can be used to recover from.


From the TestDisk web site:
"Repair An NTFS MFT
The MFT (Master File Table) is sometimes corrupted. If Microsoft's Checkdisk (chkdsk) failed to repair the MFT, run TestDisk. In the Advanced menu, select your NTFS partition, choose Boot, then Repair MFT. TestDisk will compare the MFT and MFT mirror (its backup). If the MFT is damaged, it will try to repair the MFT using the backup. If the MFT backup is damaged, it will use the main MFT.

If both MFT and MFTMirr are damaged and thus cannot be repaired using TestDisk, you might want to try commercial software like Zero Assumption Recovery, GetDataBack for NTFS or Restorer 2000."
Vagy Recuva (ezt én teszem hozzá, van belőle portable is és 64 bites is és ingyenes is)...

Egy próbát megér a checkdisk, ha az nem segít, akkor Recuva (elsőre deep scan nélkül, úgy gyorsabb), ha az sem, akkor GDB (sok-sok-sok órát molyol tárhely mérettől függően!), ha az sem, akkor full format és annyi...
Én ezt tenném, vagy egyből format és közben beszerezni az adott filmeket, ha még emlékszel rá mik voltak...
Ha nem, akkor a későbbiekre nézve csinálj majd textbe egy fájl listát TC-vel, csak pár kattintás... és mentsd el valahova máshova, hogy tudd, mi van/volt a mappában...

Köszi szépen! Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, ahogy nézem ez Windowsos megoldás, én Mac OS-t használok. Teljesen leformázni egyelőre nem szeretném, mert elég sok más fájl is van különböző mappákban a HDD-n, valamint ebben a mappában sem filmek voltak, hanem saját szerkesztésű videók. Esetleg, ha valami megoldást tudsz Mac OS-re (butított magyarázattal Big Grin ), akkor azt megköszönöm!
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
#68
(2020-04-20, 15:27:58)Menzer Írta: Köszi szépen! Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, ahogy nézem ez Windowsos megoldás, én Mac OS-t használok. Teljesen leformázni egyelőre nem szeretném, mert elég sok más fájl is van különböző mappákban a HDD-n, valamint ebben a mappában sem filmek voltak, hanem saját szerkesztésű videók. Esetleg, ha valami megoldást tudsz Mac OS-re (butított magyarázattal Big Grin ), akkor azt megköszönöm!

én Mac OS-t használok

Hábammeg kérem alássan, ha így jönne telitalálat a lottón már gazdagabb lennék mint billgécc. Big Grin
Úgy tudtam, hogy ez lesz a válaszod, de úúúúúúgy... Big Grin Big Grin

Sajnos, vagy szerencsére, sosem volt megrágott almám, így max neten lehet keresni megoldásokat.
Pl. ilyeneket találni:
Why is my file size shown as Zero bytes in Mac Finder?
It could be filesystem data structure corruption. Use Disk Utility to run a First Aid repair pass on that volume.

https://macperformanceguide.com/blog/201...again.html

https://news.ycombinator.com/item?id=19243314


és így tovább...
Vagy talán jön valaki, aki szintén almával dolgozik és van használható ötlete...
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
#69
(2020-04-20, 17:08:41)Maci Laci Írta:
(2020-04-20, 15:27:58)Menzer Írta: Köszi szépen! Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, ahogy nézem ez Windowsos megoldás, én Mac OS-t használok. Teljesen leformázni egyelőre nem szeretném, mert elég sok más fájl is van különböző mappákban a HDD-n, valamint ebben a mappában sem filmek voltak, hanem saját szerkesztésű videók. Esetleg, ha valami megoldást tudsz Mac OS-re (butított magyarázattal Big Grin ), akkor azt megköszönöm!

én Mac OS-t használok

Hábammeg kérem alássan, ha így jönne telitalálat a lottón már gazdagabb lennék mint billgécc. Big Grin
Úgy tudtam, hogy ez lesz a válaszod, de úúúúúúgy... Big Grin Big Grin

Sajnos, vagy szerencsére, sosem volt megrágott almám, így max neten lehet keresni megoldásokat.
Pl. ilyeneket találni:
Why is my file size shown as Zero bytes in Mac Finder?
It could be filesystem data structure corruption. Use Disk Utility to run a First Aid repair pass on that volume.

https://macperformanceguide.com/blog/201...again.html

https://news.ycombinator.com/item?id=19243314


és így tovább...
Vagy talán jön valaki, aki szintén almával dolgozik és van használható ötlete...

Oké, köszi azért!

Ui.: Fizess be egy lottót a héten, hátha így bejön. Wink
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
#70
Sziasztok!
"Kis" problémám lenne feliratokkal,már 2 napja molyom a netet ,de nem találtam megoldást.( vagy én vagyok a hülye )
Adott egy film(sorozat) ,angol nyelvű Bdrip vagy web-dl vagy diviX.Van hozzá magyar felírat amit meg is találok és működik.DE szükségem van hozzá francia feliratra is! Találtam is, de csak HDtv vagy valamilyen nem jelzett formátumú felirat.Az időzítés sehogy se akar működni.Próbáltam SW -val és SE -vel is. Amíg az előzmény megy,addig jó az időzítés, a film kezdő oldala után felborul minden. az elején még csak kb 30 sec a végére több mint 3-5 perc.Próbáltam fps-t állítani,de van aminél nem tudni mennyi a felirat fps-e ( mindent próbálgattam ide is oda is ) a %-os eltolás se segített.Remélem minden infót leírtam.
Előre is köszönöm a segítséget.
Válaszol
#71
(2020-07-01, 17:54:20)Bibere Írta: Sziasztok!
"Kis" problémám lenne feliratokkal,már 2 napja molyom a netet ,de nem találtam megoldást.( vagy én vagyok a hülye )
Adott egy film(sorozat) ,angol nyelvű Bdrip vagy web-dl vagy diviX.Van hozzá magyar felírat amit meg is találok és működik.DE szükségem van hozzá francia feliratra is! Találtam is, de csak HDtv vagy valamilyen nem jelzett formátumú felirat.Az időzítés sehogy se akar működni.Próbáltam SW -val és SE -vel is. Amíg az előzmény megy,addig jó az időzítés, a film kezdő oldala után felborul minden. az elején még csak kb 30 sec a végére több mint 3-5 perc.Próbáltam fps-t állítani,de van aminél nem tudni mennyi a felirat fps-e ( mindent próbálgattam ide is oda is ) a %-os eltolás se segített.Remélem minden infót leírtam.
Előre is köszönöm a segítséget.

Alapesetben azt mondanám, hogy reklámszüneteknél tilitoli, esetleg más vágás a két felvétel, és ismét csak tilitoli, de a 3-5 perc a végére már nagyon sok, azt csak úgy tudom elképzelni, ha fps-különbség van, vagy ha pl. az egyik extended változat, a másik meg nem. Vagy a tévében valami megvágott változatot adtak, neked meg a teljes van meg BluRayről mondjuk.
Válaszol
#72
(2020-07-01, 22:26:13)Mor Tuadh Írta:
(2020-07-01, 17:54:20)Bibere Írta: Sziasztok!
"Kis" problémám lenne feliratokkal,már 2 napja molyom a netet ,de nem találtam megoldást.( vagy én vagyok a hülye )
Adott egy film(sorozat) ,angol nyelvű Bdrip vagy web-dl vagy diviX.Van hozzá magyar felírat amit meg is találok és működik.DE szükségem van hozzá francia feliratra is! Találtam is, de csak HDtv vagy valamilyen nem jelzett formátumú felirat.Az időzítés sehogy se akar működni.Próbáltam SW -val és SE -vel is. Amíg az előzmény megy,addig jó az időzítés, a film kezdő oldala után felborul minden. az elején még csak kb 30 sec a végére több mint 3-5 perc.Próbáltam fps-t állítani,de van aminél nem tudni mennyi a felirat fps-e ( mindent próbálgattam ide is oda is ) a %-os eltolás se segített.Remélem minden infót leírtam.
Előre is köszönöm a segítséget.

Alapesetben azt mondanám, hogy reklámszüneteknél tilitoli, esetleg más vágás a két felvétel, és ismét csak tilitoli, de a 3-5 perc a végére már nagyon sok, azt csak úgy tudom elképzelni, ha fps-különbség van, vagy ha pl. az egyik extended változat, a másik meg nem. Vagy a tévében valami megvágott változatot adtak, neked meg a teljes van meg BluRayről mondjuk.

Akkor valószínű az utóbbi lehet,mert van néhány mondat ami nincs feliratozva...Akkor meg kell tanulnom angolul rendesen.
Köszönöm a segítséget.
Válaszol
#73
Sziasztok!

Létezik-e olyan program, ami egy meglévő doc file-t nagyjából szét tudna tagolni feliratszerűre (karakterszám alapján kiosztva a sorokat) és azt kimenteni felirat file-ban? Hogy konkrét példát mondjak, mire kéne - YouTube-nál jönne jól gyorsító szándékkal a dolog: meglévő szkriptet társítanánk adott videóhoz és a YT rendszerén keresztül ez elég macerás volna, hogy mondatokként másolgatnánk be a Wordből. Ellenben ha lenne egy automatizált konverter, ami után csak apróbb igazításokra volna szükség mert hozzáadtunk egy konkrét felirat file-t, az nagyban segítene. Mivel ma már szinte mindent automatizált az ember és a feliratbiznisz is elég nagy... meglepne, ha pont erre ne lenne valami egyszerűbb módszer. Smile

Mivel saját anyaghoz kéne, nincs más nyelven másik videónál kimenthető alapja, ami könnyítene.
Válaszol
#74
Van valakinek ötlete, hol tudnék igazából tájékozódni az e-book olvasókról vásárlás előtt ? Nem igazán az ár számít, hanem a tudás, ezen belül is azok a tulajdonságok, ahogyan én olvasok, mert erről sehol nem találok leírást (lehet én vagyok a hülye!!!) Olyan hely érdekelne, ahol tudnak igazából információkkal szolgálni (nem csak valami zombi bolti eladó legyen) !
Oké megrendelem, ami a leírás alapján jónak tűnik, aztán ha mégse, akkor visszaküldöm (ez nem én vagyok!)
Dióhéjban mire lenne szükségem: 8-10"-os gépen fekvő állásban dupla oldalon szeretek olvasni (mintha tényleg könyv lenne!!!) táblagépen és ráadásul éjszaka !! (nem találtam ilyen leírást sehol) Kézbe vettem már párszor 6"-os gépeket, csak azért nem hajítottam el, mert akkor ki kell fizetni !( Bocsi ha valakit ezzel megbántok)
Egyébként most rendeltem egy csúcs olvasólámpát az igazi könyvekhez, de mindent nem lehet megvenni, nincs annyi pénz, meg hely sincs a lakásban már.
Válaszol
#75
(2020-12-11, 15:26:22)hockeyapu Írta: Van valakinek ötlete, hol tudnék igazából tájékozódni az e-book olvasókról vásárlás előtt ? Nem igazán az ár számít, hanem a tudás, ezen belül is azok a tulajdonságok, ahogyan én olvasok, mert erről sehol nem találok leírást (lehet én vagyok a hülye!!!) Olyan hely érdekelne, ahol tudnak igazából információkkal szolgálni (nem csak valami zombi bolti eladó legyen) !
Oké megrendelem, ami a leírás alapján jónak tűnik, aztán ha mégse, akkor visszaküldöm (ez nem én vagyok!)
Dióhéjban mire lenne szükségem: 8-10"-os gépen fekvő állásban dupla oldalon szeretek olvasni (mintha tényleg könyv lenne!!!) táblagépen és ráadásul éjszaka !! (nem találtam ilyen leírást sehol) Kézbe vettem már párszor 6"-os gépeket, csak azért nem hajítottam el, mert akkor ki kell fizetni !( Bocsi ha valakit ezzel megbántok)
Egyébként most rendeltem egy csúcs olvasólámpát az igazi könyvekhez, de mindent nem lehet megvenni, nincs annyi pénz, meg hely sincs a lakásban már.

A legtöbb leírás csak az alap dolgokat mutatja, érdemes elolvasni a vevők értékeléseit is, sokszor azokból derül ki a lényeg.

Én régen a 10 colos ipademen olvastam döntött módban, de igazából csak akkor nézett ki jól, ha elég alacsony volt az oldalbeállítás, ha full magasságban volt, úgy inkább újságcikk feelingje lett és azt utáltam. Szóval nem mindegyik appban volt élmény így olvasni, az iBooks kellemes volt, még könyv kinézete is volt, de az újabb verziók ocsmányak lettek a minimál dizájnnal.
Egy sima ebook olvasón pedig általában még választék sincs progikból, csak egy van, szóval mindenképpen érdemes utánanézni, hogy milyen kéthasábos beállítása van, ha egyáltalán van. Ha más nem, guglizz rá, hátha vannak róla képek.

No de az ipad elég szemrontó, ha sokáig nézed. Pláne éjjel, lámpa nélkül, sokszor folyt a szemem tőle. Azért egy ipad pro-t kipróbálnék még, a 13 colos kijelzőjével biztos élmény még egy magazin is.

Én is éjszaka szoktam olvasni, de lámpa nélkül, szóval egy kindle paperwhite-ra váltottam (először 1. genesre, aztán lecseréltem egy 2. generációsra, azóta is azt használom). Annak a világítása nem bántja a szemet hosszú távon sem (volt, hogy este 9-től hajnali 3-4-ig olvastam rajta, ha olyan könyv volt). Csak 6 colos, szóval egy hasábbal használom, viszont könnyű tartani, vagy akár le is rakhatod magad elé oldalfekvésben, szóval ezerszer kényelmesebb a nyomtatott könyveknél, amiket folyton tartani kell, hogy be ne csukódjanak.
Azt hiszem, a paperwhite-on kívül az oasis is jó fényben. Elvileg ezek az újak már teljesen vízállók is, ami még szempont lehet, én fürdés közben néha olvasok a paperwhite-ommal, de mindig nagyon vigyázni kell, nehogy beleessen a vízbe, ami miatt nem igazán lehet elmerülni a könyvben.

Ha lámpával akarsz olvasni, akkor azt mindenképpen nézd meg, mennyire visszatükröződő a felülete az olvasónak, mert annál nincs bosszantóbb, mint mikor ott csillog rajta a lámpa fénye. Bár elvileg a mostani 10. generációs készülékeknél ez már nem probléma.

Szóval ezeknek az adatoknak szerintem mindenképpen nézz utána, mielőtt vásárolsz: kéthasáb támogatás, tükröződés, illetve milyen fénye van, ha van.

Esetleg még annak, ha a későbbiekben hangoskönyvet is akarsz használni, hogy egyáltalán támogatja-e, mert a többségük nem. Én azt sosem használnám, anno ipaden kipróbáltam, de 5 perc múlva már aludtam. De te hátha igen.

Szerk: ó, igen, és tényező lehet a súly is, egy nagyobb méretű olvasót nem feltétlenül kellemes hosszan tartani.
Válaszol
#76
(2020-12-12, 07:05:55)Mammut Írta:
(2020-12-11, 15:26:22)hockeyapu Írta: Van valakinek ötlete, hol tudnék igazából tájékozódni az e-book olvasókról vásárlás előtt ? Nem igazán az ár számít, hanem a tudás, ezen belül is azok a tulajdonságok, ahogyan én olvasok, mert erről sehol nem találok leírást (lehet én vagyok a hülye!!!) Olyan hely érdekelne, ahol tudnak igazából információkkal szolgálni (nem csak valami zombi bolti eladó legyen) !
Oké megrendelem, ami a leírás alapján jónak tűnik, aztán ha mégse, akkor visszaküldöm (ez nem én vagyok!)
Dióhéjban mire lenne szükségem: 8-10"-os gépen fekvő állásban dupla oldalon szeretek olvasni (mintha tényleg könyv lenne!!!) táblagépen és ráadásul éjszaka !! (nem találtam ilyen leírást sehol) Kézbe vettem már párszor 6"-os gépeket, csak azért nem hajítottam el, mert akkor ki kell fizetni !( Bocsi ha valakit ezzel megbántok)
Egyébként most rendeltem egy csúcs olvasólámpát az igazi könyvekhez, de mindent nem lehet megvenni, nincs annyi pénz, meg hely sincs a lakásban már.
...

Még 2014-ben vettem egy Paperwhite II-t, azóta is azt használom nagyon szeretem én is. Egyáltalán nem bántja a szemem éjszaka, direkt így lett kialakítva.
Válaszol
#77
(2020-12-11, 15:26:22)hockeyapu Írta: Van valakinek ötlete, hol tudnék igazából tájékozódni az e-book olvasókról vásárlás előtt ? Nem igazán az ár számít, hanem a tudás, ezen belül is azok a tulajdonságok, ahogyan én olvasok, mert erről sehol nem találok leírást (lehet én vagyok a hülye!!!) Olyan hely érdekelne, ahol tudnak igazából információkkal szolgálni (nem csak valami zombi bolti eladó legyen) !
Oké megrendelem, ami a leírás alapján jónak tűnik, aztán ha mégse, akkor visszaküldöm (ez nem én vagyok!)
Dióhéjban mire lenne szükségem: 8-10"-os gépen fekvő állásban dupla oldalon szeretek olvasni (mintha tényleg könyv lenne!!!) táblagépen és ráadásul éjszaka !! (nem találtam ilyen leírást sehol) Kézbe vettem már párszor 6"-os gépeket, csak azért nem hajítottam el, mert akkor ki kell fizetni !( Bocsi ha valakit ezzel megbántok)
Egyébként most rendeltem egy csúcs olvasólámpát az igazi könyvekhez, de mindent nem lehet megvenni, nincs annyi pénz, meg hely sincs a lakásban már.

Elektronikus könyvolvasó választása...

E-book olvasók Keresés: népítélet...

E-book olvasók - fórum...
Válaszol
#78
Sziasztok,

Szeretném kérdezni, hogy csak én vagyok olyan béna, hogy nem tudom letölteni a Hudson and Rex S03E05 részének angol feliratát vagy valami technikai dolog akadályoz? Eddig minden mást sikerült letöltenem...
Köszi!
Válaszol
#79
(2021-02-07, 11:17:06)RitaJuliannaStircz Írta: Sziasztok,

Szeretném kérdezni, hogy csak én vagyok olyan béna, hogy nem tudom letölteni a Hudson and Rex S03E05 részének angol feliratát vagy valami technikai dolog akadályoz? Eddig minden mást sikerült letöltenem...
Köszi!

Nem nálad van a gond, próbálunk rájönni, mi lehet a baj.
Válaszol
#80
(2021-02-07, 12:13:39)Mor Tuadh Írta:
(2021-02-07, 11:17:06)RitaJuliannaStircz Írta: Sziasztok,

Szeretném kérdezni, hogy csak én vagyok olyan béna, hogy nem tudom letölteni a Hudson and Rex S03E05 részének angol feliratát vagy valami technikai dolog akadályoz? Eddig minden mást sikerült letöltenem...
Köszi!

Nem nálad van a gond, próbálunk rájönni, mi lehet a baj.

Javítottuk is, most már letölthető.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég