This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Magyar SubRipet kérek
(2021-04-18, 20:28:07)Mor Tuadh Írta: Vissza a jövőbe 35. évfordulós trilógia - Díszdoboz (3 BD + bónusz BD)

Ha esetleg valaki megvette, az extrák feliratainak nagyon örülnék. Smile

Az ilyesmivel Don Camillo ajtaján érdemes kopogni. Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2021-04-18, 20:28:07)Mor Tuadh Írta: Vissza a jövőbe 35. évfordulós trilógia - Díszdoboz (3 BD + bónusz BD)

Ha esetleg valaki megvette, az extrák feliratainak nagyon örülnék. Smile

Hm, én abból anno a kinti kiadást vettem meg az eltűnős fénykép és a rendszámtábla miatt (így is, úgy is a warezt nézem a régi szinkron miatt), ott meg nem volt bónusz bd. Mik vannak rajta?
Válaszol
(2021-04-23, 20:09:44)Mammut Írta:
(2021-04-18, 20:28:07)Mor Tuadh Írta: Vissza a jövőbe 35. évfordulós trilógia - Díszdoboz (3 BD + bónusz BD)

Ha esetleg valaki megvette, az extrák feliratainak nagyon örülnék. Smile

Hm, én abból anno a kinti kiadást vettem meg az eltűnős fénykép és a rendszámtábla miatt (így is, úgy is a warezt nézem a régi szinkron miatt), ott meg nem volt bónusz bd. Mik vannak rajta?

https://xpress.hu/vissza-a-jovobe-35-evf...-bonusz-bd

- A The Hollywood Museum és a Vissza a jövőbe(Hu)
- Vissza a jövőbe: A musical – A kulisszák mögött(Hu)
- Egy alternatív jövő: Az elveszett meghallgatások(Hu)
- Vissza a jövőbe: Túlélnéd a filmet?(Hu)
- Mesék a jövőből: Hatrészes dokumentumfilm(Hu)
- A Vissza a jövőbe fizikája(Hu)
- Kimaradt jelenetek(Hu)
- És még sok minden más!
Válaszol
(2021-04-23, 20:13:00)Mor Tuadh Írta:
(2021-04-23, 20:09:44)Mammut Írta:
(2021-04-18, 20:28:07)Mor Tuadh Írta: Vissza a jövőbe 35. évfordulós trilógia - Díszdoboz (3 BD + bónusz BD)

Ha esetleg valaki megvette, az extrák feliratainak nagyon örülnék. Smile

Hm, én abból anno a kinti kiadást vettem meg az eltűnős fénykép és a rendszámtábla miatt (így is, úgy is a warezt nézem a régi szinkron miatt), ott meg nem volt bónusz bd. Mik vannak rajta?

https://xpress.hu/vissza-a-jovobe-35-evf...-bonusz-bd

- A The Hollywood Museum és a Vissza a jövőbe(Hu)
- Vissza a jövőbe: A musical – A kulisszák mögött(Hu)
- Egy alternatív jövő: Az elveszett meghallgatások(Hu)
- Vissza a jövőbe: Túlélnéd a filmet?(Hu)
- Mesék a jövőből: Hatrészes dokumentumfilm(Hu)
- A Vissza a jövőbe fizikája(Hu)
- Kimaradt jelenetek(Hu)
- És még sok minden más!

Hm, pár rajta van az enyémen is, de nem mind.
Bár most nézem, az enyém nem 35. évfordulós kiadás, hanem szimpla limited kiadás volt. Ez: https://www.youtube.com/watch?v=PuV8MBPAr_E
Válaszol
Sziasztok!

A Csendőr és a Csendőrlányok (1982) filmhez tud valaki magyar feliratot? Köszönöm.
Válaszol
(2021-05-02, 11:37:57)Zenoo Írta: Sziasztok!

A Csendőr és a Csendőrlányok (1982) filmhez tud valaki magyar feliratot? Köszönöm.

Nekem elméletileg megvan a TV2-es teletextes felirat valahol, csak még ki kell pofozni, meg időzíteni kell.

Egyébként kijött DVD-n is, ha megvan valakinek és lerippelné a feliratot, ha van rajta, az szuper lenne.
Válaszol
Rainbow 
A Wallander c. sorozat többi évadához nincs magyar subrip?
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2021-05-02, 11:44:48)George Bailey Írta: A Wallander c. sorozat többi évadához nincs magyar subrip?

Évek óta nem adták a sorozatot magyar csatornákon, ha ismételnék valamikor olyanon, ahol van felirat, majd felveszem.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
(2021-05-02, 11:40:11)Mor Tuadh Írta:
(2021-05-02, 11:37:57)Zenoo Írta: Sziasztok!

A Csendőr és a Csendőrlányok (1982) filmhez tud valaki magyar feliratot? Köszönöm.

Nekem elméletileg megvan a TV2-es teletextes felirat valahol, csak még ki kell pofozni, meg időzíteni kell.

Egyébként kijött DVD-n is, ha megvan valakinek és lerippelné a feliratot, ha van rajta, az szuper lenne.

Szia, el tudod küldeni a feliratot? Köszi.
Válaszol
(2021-05-03, 18:29:29)Zenoo Írta:
(2021-05-02, 11:40:11)Mor Tuadh Írta:
(2021-05-02, 11:37:57)Zenoo Írta: Sziasztok!

A Csendőr és a Csendőrlányok (1982) filmhez tud valaki magyar feliratot? Köszönöm.

Nekem elméletileg megvan a TV2-es teletextes felirat valahol, csak még ki kell pofozni, meg időzíteni kell.

Egyébként kijött DVD-n is, ha megvan valakinek és lerippelné a feliratot, ha van rajta, az szuper lenne.

Szia, el tudod küldeni a feliratot? Köszi.

Elküldöm majd.
Válaszol
Hali!
Elvileg már elérhető az Amazonon a The Lie c. 2018-as filmhez magyar sub, ezt kérném szépen a RUMOUR-os rilízhez passzintva (biztos ami biztos) mert nekem most csak ez indult el lefelé.
Köszönöm!
Válaszol
(2021-05-06, 09:53:37)Necross Írta: Hali!
Elvileg már elérhető az Amazonon a The Lie c. 2018-as filmhez magyar sub, ezt kérném szépen a RUMOUR-os rilízhez passzintva (biztos ami biztos) mert nekem most csak ez indult el lefelé.
Köszönöm!

Kitettem, ION10-hez időzíteni sem kellett, csak formáztam, remélem, a RUMOUR-hoz is passzol, gondolom, az is Amazon-rip. Smile
Válaszol
(2021-05-06, 11:08:09)J1GG4 Írta:
(2021-05-06, 09:53:37)Necross Írta: Hali!
Elvileg már elérhető az Amazonon a The Lie c. 2018-as filmhez magyar sub, ezt kérném szépen a RUMOUR-os rilízhez passzintva (biztos ami biztos) mert nekem most csak ez indult el lefelé.
Köszönöm!

Kitettem, ION10-hez időzíteni sem kellett, csak formáztam, remélem, a RUMOUR-hoz is passzol, gondolom, az is Amazon-rip. Smile

Passzol, köszi! Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Necross hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
Heart 
A Bosch 7. évadjának SubRipjeit szeretném kérni! Előre is nagyon köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • Draugr
Válaszol
(2021-06-27, 07:49:51)gricsi Írta: A Bosch 7. évadjának SubRipjeit szeretném kérni! Előre is nagyon köszönöm!

Egyelőre még nem elérhető itthon, Legalábbis PC-n nekem még ezt írja ki, ott a magyar felirat, de nem elérhető az egész évad.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Draugr, gricsi
Válaszol
(2021-06-27, 10:08:55)Mor Tuadh Írta:
(2021-06-27, 07:49:51)gricsi Írta: A Bosch 7. évadjának SubRipjeit szeretném kérni! Előre is nagyon köszönöm!

Egyelőre még nem elérhető itthon, Legalábbis PC-n nekem még ezt írja ki, ott a magyar felirat, de nem elérhető az egész évad.

Torrent oldalakon van fent olyan évadpack, ami tartalmaz magyar feliratot. Azokból nem lehet kivenni a feliratot? Nem értek hozzá, így elnézést ha ez az opció nem játszik Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Draugr hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
A Clarkson's Farmhoz szeretnék feliratot kérni!
Amazonos sorozat, úgy olvastam, hogy van hozzá magyar felirat.
https://www.sorozatjunkie.hu/2021/06/16/...sons-farm/

Előre is köszönöm, ha valaki fel tudja tenni az oldalra!
Válaszol
Üdv!

A The Blacklist 8x22 SubRip mikorra várható? Smile

Köszi előre is a választ! Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
(2021-07-01, 16:10:59)jivanmukta Írta: Üdv!

A The Blacklist 8x22 SubRip mikorra várható? Smile

Köszi előre is a választ! Smile

Egyelőre nincs felirat hozzá a Netflixen, anélkül nehéz. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • jivanmukta
Válaszol
(2021-06-29, 10:54:02)1000tomy Írta: A Clarkson's Farmhoz szeretnék feliratot kérni!
Amazonos sorozat, úgy olvastam, hogy van hozzá magyar felirat.
https://www.sorozatjunkie.hu/2021/06/16/...sons-farm/

Előre is köszönöm, ha valaki fel tudja tenni az oldalra!

@1000tomy

Intézem majd.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • 1000tomy
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 650 882 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 007 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 019 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 618 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 083 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég