This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Egyéb feliratozási kérdések
(2021-03-23, 01:01:06)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-23, 00:56:50)laci Írta:
(2021-03-23, 00:53:24)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-23, 00:26:58)laci Írta: Sziasztok,
hogy lehet megoldani, hogy amikor egy táblában egyik sor dőlt, a másik nem, ez úgy is maradjon?
Valamiért az egész tábla dőlt lesz.

Ha SW, akkor a beállításokban a formázási elemek fejlett kezelése legyen bekapcsolva, szerintem az lehet a gond, de nem 100%

Most épp nem SW, hanem Gnome (mert csak ez viszi nekem a képet hanggal a felirat mellett), de ha szövegszerkesztőben a helyére teszem a kódot, megnyitáskor bombabiztosan az egész táblát akarja dönteni...

Máskor azért azzal kezdd, hogy melyik programmal van problémád, mert így nem sok értelme van. Smile
Gnome-hoz nem értek, nem is tudom, használja-e itt rajtad kívül bárki más.
Elnézést. Abból indultam ki, hogy én nem csinálok valamit jól, és nem program kérdése. Említettem, hogy ha szövegszerkesztőben csinálom, akkor is átkerül a kód a nem kívánatos helyre, amint bezárom, megnyitom?

Szerk.
Akkor gyorsan átfogalmazom: lehetséges egyáltalán olyan, hogy az egyik sor dőlt kettő közül, ugyanabban a táblában?
A formázási elemek fejlett kezelése be van kapcsolva.
Köszönöm, úgy tűnik, az SW volt a megoldás, működik, bár nekem csak kép nélkül megy, vagy múlt századi képminőséggel, hang nélkül, és a szerkesztőjében azt is dőltnek mutatja, ami szerencsére nem az, de VLC-ben megnézve jó lesz!
Válaszol
(2021-03-23, 01:09:05)laci Írta: Szerk.
Akkor gyorsan átfogalmazom: lehetséges egyáltalán olyan, hogy az egyik sor dőlt kettő közül, ugyanabban a táblában?
A formázási elemek fejlett kezelése be van kapcsolva.
Köszönöm, úgy tűnik, az SW volt a megoldás, működik, bár nekem csak kép nélkül megy, vagy múlt századi képminőséggel, hang nélkül, és a szerkesztőjében azt is dőltnek mutatja, ami szerencsére nem az, de VLC-ben megnézve jó lesz!

Néhány szerkesztő program az egész táblára vonatkoztatja a dőltet, de akár két teljesen elkülönült szó is lehet dőlt ugyanabban a táblában, nem muszáj még komplett sornak sem lennie.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mammut hozzászólását:
  • laci
Válaszol

Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Question Fordítási kérdések Mor Tuadh 672 297 492 2021-04-02, 12:45:08
Legutóbbi hozzászólás: laci
Question Helyesírási kérdések Mor Tuadh 49 33 274 2020-12-21, 21:04:50
Legutóbbi hozzászólás: Stone

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég