This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy sorozat fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A filmeknek van külön topik.
(2021-07-09, 19:09:50)StokiSub Írta: Sziasztok!
Nem tudom, szabad-e nekem előfoglalnom, de a Time után vinném majd a 15-én debütáló The North Watert, amihez ma jött ki előzetes, amennyiben lehetséges.
Zire továbbra is átnézné a munkámat. Big Grin Köszi!

Átnézéssel simán. Smile

Be is írtam.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • StokiSub
Válaszol
Wink 
Sziasztok!

Egy év kényszerpihenő után visszatér kedvenc diszfunkcionális családunk, hogy elkápráztasson minket a testvéri szeretet, a kiegyensúlyozott párkapcsolatok, és az erkölcsös élet szép példázataival. Tongue 

Viszem tovább az Animal Kingdomot az 5. évaddal. Cool
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • jackiemo, kata111, laci, marina2419, nylacika, riley19
Válaszol
Sziasztok!

Elkezdem a La Mante/The Mantis c. sorozat fordítását.
Válaszol
Wheel of Time: várhatóan szinkronnal és felirattal érkezik az Amazonra novemberben, szóval átadom Anonymusnak a foglalást. Smile
Válaszol
Sziasztok! Mivel augusztus végéig jelenleg nincs fordítandó sorozatom, ezért bevállalom a 9-1-1 utolsó 3 részének a fordítását. Az új évadot egyelőre nem, mert nem tudom, hogy fogok idővel állni, és hátha addigra @murcee is visszatér a sorozathoz. Nem ígérem, hogy gyors tempó lesz, de igyekszem velük. Smile
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S10), Charmed 2018 (S04)
Előfoglalt sorozatok: Chucky (S01 - 2021)

[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • George Bailey, kata111
Válaszol

Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 260 241 449 2021-07-20, 07:58:37
Legutóbbi hozzászólás: Taurusz
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 38 45 248 2021-05-16, 18:17:35
Legutóbbi hozzászólás: eszticsillag

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég