This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy sorozat fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A filmeknek van külön topik.
Sziasztok!

Bendernek már jeleztem a napokban, hogy a 2x03-tól átvenném tőle a Cloak and Daggert.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • Mandolin, Pirate
Válaszol
Hali!

Akkor én gyorsan le is csapnék a CW által berendelt Katy Keene sorozatra. Köszönöm @DennyKeh -nek a jelzést! Smile

Menzer
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • DennyKeh
Válaszol
Ingorion jelezte, hogy nem viszik tovább a Legiont, így annak az utolsó, 3. évada szabad préda.
Válaszol
Nekiálltam a The Durrells negyedik évadának, csak mivel minden ok nélkül kirugtak a sorozatbarátról, nem akarom hogy az a gátlástalan figura (Benassy-Bénási) aki már egy csomó fordítót kirugott és kirugatott az oldalról lenyulja azt, amit különben minden lelkiismeret-furdalás nélkül megtesz. Mindenkivel szivesen megosztom, de nem akarom, hogy a sorozatbarátra kikerüljön. Nem tudom, hogy ezt, hogy tudnám elérni. Angry
Válaszol
(2019-05-08, 12:29:15)mspityu Írta: Nekiálltam a The Durrells negyedik évadának, csak mivel minden ok nélkül kirugtak a sorozatbarátról, nem akarom hogy az a gátlástalan figura (Benassy-Bénási) aki már egy csomó fordítót kirugott és kirugatott az oldalról lenyulja azt, amit különben minden lelkiismeret-furdalás nélkül megtesz. Mindenkivel szivesen megosztom, de nem akarom, hogy a sorozatbarátra kikerüljön. Nem tudom, hogy ezt, hogy tudnám elérni. Angry

Semmivel se tudod elérni, mindent ellopnak szó nélkül... mint ahogy az open és a hosszupuska is.
A Durrellst meg szerintem engedd el, május 13-án jön HBOGO-ra a teljes szezon felirattal.
Válaszol
Sziasztok!

A FOX berendelte Emily Osment új sorozatát (Annie Weisman/Jason Katims sister drama), így azt le szeretném foglalni.

_____________________________________________________________________________________________

Ugyanitt:

Veronica Mars: A sorozat nyár közepén érkezik, nem ősszel, így nekem esélytelen a fordítása, így azt leadnám.
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
Akkor én lefoglalnám a Veronica Marsot.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • elsys, Susanne60
Válaszol
(2019-05-03, 11:34:17)elsys Írta: Sziasztok!

Bendernek már jeleztem a napokban, hogy a 2x03-tól átvenném tőle a Cloak and Daggert.

Felesben már belefér Bender idejébe a sori, úgyhogy ketten visszük majd az új évadot. Az első két rész felirata a napokban várható  Blush
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
Leadnám a The Passage-et, elkaszálta a Fox, így még végig se nézem.
vbalazs91 megjegyzése 2019-05-11, 00:09:32:
Áthelyezve a megfelelő topikba.
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
Sziasztok!

Mivel sehol sem leletem, nekikezdtem a The OA S02 fordításának. Ahogy nézem a részeket, úgy fordítom a fentlévő angol alapján.  Másnap a nejemmel megnézetem tesztként, javítom és küldöm. Első rész beküldve, többivel folyamatosan próbálok haladni.

Üdv:
Open Heart
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Open hozzászólását:
  • nylacika, Pirate, Susanne60, teddypicker
Válaszol
Szervusztok!

Úgy látom a Swamp Thingre eddig nem volt jelentkező, szóval megpróbálok időt szakítani rá. Ha valaki véletlenül csatlakozna, akkor tárt karokkal várom.  Wink
eszticsillag megjegyzése 2019-05-25, 08:12:21:
Beírtam a nevedre.
Válaszol
Sziasztok!

anneshirley83 kollégával szeretnénk előfoglalni a Belgravia című ITV-Epix minisorozatot.

Köszi!
cateye megjegyzése 2019-05-26, 08:32:16:
Beírtam a nevetekre.
Futó sorozatok: most épp semmi | Volt, de kiesett: Grace and Frankie (projekt), Better Call Saul | Lezárult: Brooklyn Nine-Nine, Life in Pieces, Gilmore Girls (projekt), Downton Abbey, The Slap, The Newsroom










[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Marco hozzászólását:
  • KárolyKokas
Válaszol
Sziasztok!

Vinném az Animal Kingdom kedden induló negyedik évadát.
(Az előző két évad feliratai nincsenek fent az oldalon, de máshol már megcsinálták, úgyhogy én csak az új eresztésre koncentrálnék.
Lehet ezt így? )

Üdv.
mrgreen
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • kata111, Riki113
Válaszol
(2019-05-27, 18:30:34)mrgreen Írta: Sziasztok!

Vinném az Animal Kingdom kedden induló negyedik évadát.
(Az előző két évad feliratai nincsenek fent az oldalon, de máshol már megcsinálták, úgyhogy én csak az új eresztésre koncentrálnék.
Lehet ezt így? )

Üdv.
mrgreen

Én annyira nem támogatnám, vagy legalábbis nem sok értelmét látnám, hogy két évad kimaradással ess neki az új részeknek. Akkor már érdemes lenne esetleg belenézni abba a másik feliratba, és ha nem olyan vészes a minősége, akkor azt javítva ide feltenni, és csak utána belekezdeni a negyedik évadba.
Esetleg timrobot is megkérdezheted, aki nálunk a második évadot elkezdte, de abbahagyta, hogy ha már kifutnak az országos sorozatai, akkor visszatérne-e ehhez a sorihoz, akár most nyárra.
Válaszol
(2019-05-27, 19:38:20)mata Írta:
(2019-05-27, 18:30:34)mrgreen Írta: Sziasztok!

Vinném az Animal Kingdom kedden induló negyedik évadát.
(Az előző két évad feliratai nincsenek fent az oldalon, de máshol már megcsinálták, úgyhogy én csak az új eresztésre koncentrálnék.
Lehet ezt így? )

Üdv.
mrgreen

Én annyira nem támogatnám, vagy legalábbis nem sok értelmét látnám, hogy két évad kimaradással ess neki az új részeknek. Akkor már érdemes lenne esetleg belenézni abba a másik feliratba, és ha nem olyan vészes a minősége, akkor azt javítva ide feltenni, és csak utána belekezdeni a negyedik évadba.
Esetleg timrobot is megkérdezheted, aki nálunk a második évadot elkezdte, de abbahagyta, hogy ha már kifutnak az országos sorozatai, akkor visszatérne-e ehhez a sorihoz, akár most nyárra.

Ehhez 25 részt kéne újranéznem és összevetnem a meglévő feliratokkal. Ez pokoli munka lenne, amire nincs igazán kapacitásom, és hogy őszinte legyek, kedvem se nagyon. Nem beszélve arról, hogy ez mennyire lenne korrekt azzal szemben, aki a feliratokat készítette. (Nem látok nevet az adatlapon, így meg se tudom kérdezni, hogy mit szólna egy ilyen felálláshoz.) Szóval ennek fényében akkor inkább passzolom a dolgot. Remélem timrob vagy valaki más így is lát majd fantáziát a projektben, mert ritka jó kis soriról van szó. Smile

Üdv.
mrgreen
Válaszol
(2019-05-27, 20:36:34)mrgreen Írta:
(2019-05-27, 19:38:20)mata Írta:
(2019-05-27, 18:30:34)mrgreen Írta: Sziasztok!

Vinném az Animal Kingdom kedden induló negyedik évadát.
(Az előző két évad feliratai nincsenek fent az oldalon, de máshol már megcsinálták, úgyhogy én csak az új eresztésre koncentrálnék.
Lehet ezt így? )

Üdv.
mrgreen

Én annyira nem támogatnám, vagy legalábbis nem sok értelmét látnám, hogy két évad kimaradással ess neki az új részeknek. Akkor már érdemes lenne esetleg belenézni abba a másik feliratba, és ha nem olyan vészes a minősége, akkor azt javítva ide feltenni, és csak utána belekezdeni a negyedik évadba.
Esetleg timrobot is megkérdezheted, aki nálunk a második évadot elkezdte, de abbahagyta, hogy ha már kifutnak az országos sorozatai, akkor visszatérne-e ehhez a sorihoz, akár most nyárra.

Ehhez 25 részt kéne újranéznem és összevetnem a meglévő feliratokkal. Ez pokoli munka lenne, amire nincs igazán kapacitásom, és hogy őszinte legyek, kedvem se nagyon. Nem beszélve arról, hogy ez mennyire lenne korrekt azzal szemben, aki a feliratokat készítette. (Nem látok nevet az adatlapon, így meg se tudom kérdezni, hogy mit szólna egy ilyen felálláshoz.) Szóval ennek fényében akkor inkább passzolom a dolgot. Remélem timrob vagy valaki más így is lát majd fantáziát a projektben, mert ritka jó kis soriról van szó. Smile

Üdv.
mrgreen

Figyu, én nem lebeszélni akartalak erről, csak gondoltam, megemlítem, mint opciót, nyilván te döntesz.
Amúgy tényleg nem találok nevet sehol, ki csinálta ezeket a subokat, de gyors ránézésre formailag tök rendben van, ami már nagy szó, szóval lehet, hogy a fordítása sem vészes, szerintem érdemes lenne belekukkantanod.
Aztán max a te neved és Anonymus neve alatt kikerülne hozzánk, és megjegyzésbe beírnánk, hogy te csak javítottad.
Szóval ha tényleg olyan jó sorozat, mint írod, akkor kár lenne veszni hagyni, és tök jó lenne, ha nálunk is lennének hozzá jó kis hunsubocskák. Wink
Válaszol
(2019-05-27, 21:00:05)mata Írta:
(2019-05-27, 20:36:34)mrgreen Írta:
(2019-05-27, 19:38:20)mata Írta:
(2019-05-27, 18:30:34)mrgreen Írta: Sziasztok!

Vinném az Animal Kingdom kedden induló negyedik évadát.
(Az előző két évad feliratai nincsenek fent az oldalon, de máshol már megcsinálták, úgyhogy én csak az új eresztésre koncentrálnék.
Lehet ezt így? )

Üdv.
mrgreen

Én annyira nem támogatnám, vagy legalábbis nem sok értelmét látnám, hogy két évad kimaradással ess neki az új részeknek. Akkor már érdemes lenne esetleg belenézni abba a másik feliratba, és ha nem olyan vészes a minősége, akkor azt javítva ide feltenni, és csak utána belekezdeni a negyedik évadba.
Esetleg timrobot is megkérdezheted, aki nálunk a második évadot elkezdte, de abbahagyta, hogy ha már kifutnak az országos sorozatai, akkor visszatérne-e ehhez a sorihoz, akár most nyárra.

Ehhez 25 részt kéne újranéznem és összevetnem a meglévő feliratokkal. Ez pokoli munka lenne, amire nincs igazán kapacitásom, és hogy őszinte legyek, kedvem se nagyon. Nem beszélve arról, hogy ez mennyire lenne korrekt azzal szemben, aki a feliratokat készítette. (Nem látok nevet az adatlapon, így meg se tudom kérdezni, hogy mit szólna egy ilyen felálláshoz.) Szóval ennek fényében akkor inkább passzolom a dolgot. Remélem timrob vagy valaki más így is lát majd fantáziát a projektben, mert ritka jó kis soriról van szó. Smile

Üdv.
mrgreen

Figyu, én nem lebeszélni akartalak erről, csak gondoltam, megemlítem, mint opciót, nyilván te döntesz.
Amúgy tényleg nem találok nevet sehol, ki csinálta ezeket a subokat, de gyors ránézésre formailag tök rendben van, ami már nagy szó, szóval lehet, hogy a fordítása sem vészes, szerintem érdemes lenne belekukkantanod.
Aztán max a te neved és Anonymus neve alatt kikerülne hozzánk, és megjegyzésbe beírnánk, hogy te csak javítottad.
Szóval ha tényleg olyan jó sorozat, mint írod, akkor kár lenne veszni hagyni, és tök jó lenne, ha nálunk is lennének hozzá jó kis hunsubocskák. Wink

Oké, egy próbát végül is megér. Belenézek az első pár részbe, és ha a tartalom is hozza a forma minőségét, nekifutok a dolognak. Smile
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • J1GG4, mata, Riki113, troublemaker
Válaszol
Leadom a Jessica Jonest. Mivel netflixes, nagy valószínűséggel lesz hozzá felirat.
Válaszol
(2019-05-27, 21:41:49)mrgreen Írta:
(2019-05-27, 21:00:05)mata Írta:
(2019-05-27, 20:36:34)mrgreen Írta:
(2019-05-27, 19:38:20)mata Írta:
(2019-05-27, 18:30:34)mrgreen Írta: Sziasztok!

Vinném az Animal Kingdom kedden induló negyedik évadát.
(Az előző két évad feliratai nincsenek fent az oldalon, de máshol már megcsinálták, úgyhogy én csak az új eresztésre koncentrálnék.
Lehet ezt így? )

Üdv.
mrgreen

Én annyira nem támogatnám, vagy legalábbis nem sok értelmét látnám, hogy két évad kimaradással ess neki az új részeknek. Akkor már érdemes lenne esetleg belenézni abba a másik feliratba, és ha nem olyan vészes a minősége, akkor azt javítva ide feltenni, és csak utána belekezdeni a negyedik évadba.
Esetleg timrobot is megkérdezheted, aki nálunk a második évadot elkezdte, de abbahagyta, hogy ha már kifutnak az országos sorozatai, akkor visszatérne-e ehhez a sorihoz, akár most nyárra.

Ehhez 25 részt kéne újranéznem és összevetnem a meglévő feliratokkal. Ez pokoli munka lenne, amire nincs igazán kapacitásom, és hogy őszinte legyek, kedvem se nagyon. Nem beszélve arról, hogy ez mennyire lenne korrekt azzal szemben, aki a feliratokat készítette. (Nem látok nevet az adatlapon, így meg se tudom kérdezni, hogy mit szólna egy ilyen felálláshoz.) Szóval ennek fényében akkor inkább passzolom a dolgot. Remélem timrob vagy valaki más így is lát majd fantáziát a projektben, mert ritka jó kis soriról van szó. Smile

Üdv.
mrgreen

Figyu, én nem lebeszélni akartalak erről, csak gondoltam, megemlítem, mint opciót, nyilván te döntesz.
Amúgy tényleg nem találok nevet sehol, ki csinálta ezeket a subokat, de gyors ránézésre formailag tök rendben van, ami már nagy szó, szóval lehet, hogy a fordítása sem vészes, szerintem érdemes lenne belekukkantanod.
Aztán max a te neved és Anonymus neve alatt kikerülne hozzánk, és megjegyzésbe beírnánk, hogy te csak javítottad.
Szóval ha tényleg olyan jó sorozat, mint írod, akkor kár lenne veszni hagyni, és tök jó lenne, ha nálunk is lennének hozzá jó kis hunsubocskák. Wink

Oké, egy próbát végül is megér. Belenézek az első pár részbe, és ha a tartalom is hozza a forma minőségét, nekifutok a dolognak. Smile

Szia!

Ahogy írták is, pár hete ért véget 2 sorim is. A héten végre eljutok odáig, hogy ezeket le is tudom zárni.
Ezt követően két lezáratlanul maradt projektemet akartam-akarom nyugis tempóban befejezni, amiből egyik pont Animal Kingdom. Szóval ha fordítanád a 4. évadot, abba nem kontárkodnék bele, de az előző két évad feliratainak átnézésében szívesen részt vállalok, hogy itt az oldalon is teljes legyen a sor.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli timrob hozzászólását:
  • bubu001, J1GG4, mata
Válaszol
Sziasztok!

Az alábbi elkezdve:

The.Virtues.S01E01.720p.HDTV.x264-MTB

Üdv, b.
J1GG4 megjegyzése 2019-05-31, 16:08:01:
Beírtalak.
-----------------------------------------------------------
Aktuális fordítások:
- nincs

Fordításra váró sorozat:
- Visszadva minden sorozat, befejeztem a fordítást!
-----------------------------------------------------------

Oi, referee, are you blind?
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 301 437 991 2024-03-19, 11:44:06
Legutóbbi hozzászólás: Pilot
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 42 79 417 2023-11-05, 15:13:33
Legutóbbi hozzászólás: Morgan

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég