This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Kedves Fordítók!

Van rá esély, hogy valaki vállalja a C.B. Strike 5. évadának (Troubled Blood) fordítását?
@elsys 
@mckenzie  ti fordítottátok az előző évadokat, hátha...

Előre is köszönöm!

Heart
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli saspafrany hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
(2022-12-12, 15:22:56)saspafrany Írta: Kedves Fordítók!

Van rá esély, hogy valaki vállalja a C.B. Strike 5. évadának (Troubled Blood) fordítását?
@elsys 
@mckenzie  ti fordítottátok az előző évadokat, hátha...

Előre is köszönöm!

Heart

Mindig a félkövérrel írt név a fordító, elsys ezt csak átidőzítette másik riphez.
Válaszol
(2022-12-08, 12:08:35)Ildi90 Írta: Sziasztok, 

Esetleg a Station 19 5.évadjának a magyar fordtását lehet kérni? Smile Nagyon boldoggá tennétek! Smile 

Köszi, 
Ildi

(2022-12-10, 10:36:14)saspafrany Írta: Kedves fordítók! 

Nagyon szeretném, ha valaki elvállalná a A Spy Among Friends (2022) fordítását! Előre is köszönöm!

https://www.imdb.com/title/tt15565872/

Angel

(2022-12-13, 10:26:50)ata88 Írta:
(2022-12-08, 12:08:35)Ildi90 Írta: Sziasztok, 

Esetleg a Station 19 5.évadjának a magyar fordtását lehet kérni? Smile Nagyon boldoggá tennétek! Smile 

Köszi, 
Ildi
Válaszol
(2022-12-12, 15:22:56)saspafrany Írta: Kedves Fordítók!

Van rá esély, hogy valaki vállalja a C.B. Strike 5. évadának (Troubled Blood) fordítását?
@elsys 
@mckenzie  ti fordítottátok az előző évadokat, hátha...

Előre is köszönöm!

Heart

+1
Válaszol
@Migrador 

Nagyon szépen köszönöm a Különleges ügyosztály (aka. Esküdt ellenségek: Meggyalázott áldozatok) sorozat fordítását!

Esetleg elvállalnád a 9-13 évadok fordítását is, kérlek? Az 1-8 évadok megvannak szinkronosan, és a 13. évadtól kezdve minden évad le van fordítva, de azon alul hiányoznak. Kérlek szépen fordítsd le a 9-13 évadokat is, ha lehetséges!

Nem sürgős, várok akármennyit. Nekem úgy is jó lesz, ha 1-2 epizódot fordítasz egyszerre. A lényeg, hogy legyenek meg, akármilyen lassan is szuper lesz!

Nagyon köszönöm, ha meg tudnád csinálni!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli sorozatplus hozzászólását:
  • bea973
Válaszol
(2022-10-09, 07:25:22)remi Írta:
(2022-10-05, 10:22:59)rattila76 Írta: Sziasztok !

The Rookie S05 sorozathoz szeretnék kérni fordítást ! Biztos lesz majd szinkronos verzió is, de az borzasztó !

Köszönettel
Attila

A többi évadhoz sincs.......
A 4.-et valaki fordította az openre (inkább rosszul mint jól) de a bejegyzések szerint az évad közepén feladta.

Kettő részhez fent van a hosszupuskán de ott is abba maradt.. Sad  Nincs valami megoldás akár fizetősben ?
Válaszol
Sziasztok!

Kb 1 hónap (2023.01.15)múlva jön a Mayor of Kingstown második évadja.
Lehet valamit tudni, hogy @KataBlanka fordítja tovább ?
@Zire  esetleg te tudsz valamit róla/erről?
Előre is köszönöm.

Aki meg nem látta annak ajánlom(van még egy hónap a 2.évadig)

A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • saspafrany
Válaszol
(2022-12-21, 10:12:16)Romeoo Írta: Sziasztok!

Kb 1 hónap (2023.01.15)múlva jön a Mayor of Kingstown második évadja.
Lehet valamit tudni, hogy @KataBlanka fordítja tovább ?
@Zire  esetleg te tudsz valamit róla/erről?
Előre is köszönöm.

Aki meg nem látta annak ajánlom(van még egy hónap a 2.évadig)


Én is nagyon örülnék, ha lenne magyar felirat, előre is köszönöm. Nagyszerű sorozat!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli saspafrany hozzászólását:
  • crater
Válaszol
Sziasztok!
igaz már 2 éve is feltettem a kérdést, de megkérdezem ismét, hogy valakinek nem e lenne energiája, kedve, szabadideje, affinitása a PEN15 c. sorozathoz? "https://www.imdb.com/title/tt8324422/?ref_=tt_mv_close"
Szerintem másokat is érdekelne...
A karácsony szellemében reménykedem, hátha...Big Grin és előre is köszönöm!
Válaszol
Kedves Fordítók!

Szeretnék kérni a Shtisel c..7 sorozathoz fordítást a 720p.NF.WEB-DL verzióhoz.
S...htisel  ss
https://www.imdb.com/title/tt3069894/

Előre is köszi szépen!
Válaszol
(2022-12-12, 15:22:56)saspafrany Írta: Kedves Fordítók!

Van rá esély, hogy valaki vállalja a C.B. Strike 5. évadának (Troubled Blood) fordítását?
@elsys 
@mckenzie  ti fordítottátok az előző évadokat, hátha...

Előre is köszönöm!

Heart

A sorozatjunkien olvasható információ:

01.10 – HBO: C.B. Strike 5. évad (Strike S5) (C.B. Strike: Zavaros vér (Strike: Troubled Blood))

De ebből nem derül kis majdnem semmi részlet....... (TV-s, streaminges, lokalizáció, stb.)
Válaszol
Valaki le tudná fordítani az 1923 c sorozatot illetve a thresome c sorozatot? 2022 - s mind a kettő
Válaszol
Sziasztok! Szeretnék fordítást kérni A Goldberg család 9. és 10. Évadához. A comedy central csatorna azt írta levélben megkeresésemre ,hogy "Nem várható a fojtatás a csatornán." Köszönöm.
Válaszol
(2022-12-29, 10:04:23)forchee Írta: Valaki le tudná fordítani az 1923 c sorozatot illetve a thresome c sorozatot? 2022 - s mind a kettő

Tudom, hogy itt nem illik, de: az 1923 pilot első SD verzióját én töltöttem fel anno az NC-re, ott  a feltöltésem alatt jelentkezett egy fordító és az ígért időpontban "teljesített" is, azóta már a 2.-at is.
NC-n SD/EN-ben keress rá és meglesz a lelőhely.
(A minőségét ne kérdezzétek, én nem szoktam nézni hetiben semmit, majd ha kijött az évad egészben.)
Válaszol
Sziasztok!
Szeretnék magyar feliratot kérni a Tales of the Walking Dead sorozathoz. Vállalja valaki????
Köszönöm!!!!
Válaszol
(2022-12-30, 19:31:14)Ebugatta Írta: Sziasztok!
Szeretnék magyar feliratot kérni a Tales of the Walking Dead sorozathoz. Vállalja valaki????
Köszönöm!!!!

A "TheWalkingHun" csapat készített hozzá egyet, az itteni minőségi elvárásokat NEM üti meg, de alapvetően használható.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli remi hozzászólását:
  • Ebugatta
Válaszol
(2022-12-21, 10:27:00)saspafrany Írta:
(2022-12-21, 10:12:16)Romeoo Írta: Sziasztok!

Kb 1 hónap (2023.01.15)múlva jön a Mayor of Kingstown második évadja.
Lehet valamit tudni, hogy @KataBlanka fordítja tovább ?
@Zire  esetleg te tudsz valamit róla/erről?
Előre is köszönöm.

Aki meg nem látta annak ajánlom(van még egy hónap a 2.évadig)


Én is nagyon örülnék, ha lenne magyar felirat, előre is köszönöm. Nagyszerű sorozat!

Fordítja tovább KataBlanka.
Fordítás: Fargo, Line of Duty, Vigil, Wisting, Den som dræber – Fanget af mørket, Charité
Átnézés: Rita, Death in Paradise, Beyond Paradise
https://trakt.tv/users/zire

[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Zire hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
(2022-12-30, 21:07:41)remi Írta:
(2022-12-30, 19:31:14)Ebugatta Írta: Sziasztok!
Szeretnék magyar feliratot kérni a Tales of the Walking Dead sorozathoz. Vállalja valaki????
Köszönöm!!!!

A "TheWalkingHun" csapat készített hozzá egyet, az itteni minőségi elvárásokat NEM üti meg, de alapvetően használható.

Kedves Remi! Köszönöm válaszodat. Abban még segítenél, hogy honnan tudom letölteni az ő feliratukat?
Válaszol
Üdv!

Szeretnék érdeklődni, várható-e valami fejlemény a Helstrom sorozattal kapcsolatban? A kiterjesztett Marvel gyűjteményemhez már csak ez hiányzik... (A 111 tételből.)
Valaki nem szeretné lefordítani? (1 évad)

A válasz(oka)t előre is köszönöm!
Válaszol
(2022-12-31, 17:06:49)Ebugatta Írta: Kedves Remi! Köszönöm válaszodat. Abban még segítenél, hogy honnan tudom letölteni az ő feliratukat?

OS-en van egy a PSA-hoz időzített változat, azt meg, hogy azt miből ripelték itt tudod megnézni:
https://psa.pm/category/tv-show/
Az eredetit én a NC-n láttam feltöltés alatti hozzászólásokban, mondjuk valami rövid életű share link, már aligha él.
Ha nem kerül elő sehol itt érdeklődj:
https://www.facebook.com/thewalkinghun/
vagy írjál vissza, asszem nekem még megvan valahol.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 650 882 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 008 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 618 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 086 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 610 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 7 Vendég