This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítás bejelentése
Már formázzuk a feliratokat, egy-két nap és az egész évad elérhető lesz.
Aktuális fordítás: -
Szinkronpötyi: Fear the Walking Dead (s05), Pitch (s01)
Új évadra vár: Cloak & Dagger (s03), God Friended Me (s02)

Twitter | Facebook
Válaszol
(2019-08-11, 07:17:48)mata Írta:
(2019-08-11, 06:26:24)mspityu Írta: Sziasztok!

Kerestem, hogy a Sintonia című portugál sorozat fordítását elvállalta-e már valaki, de nem találtam senkit, csak jelezném hogy most akarok nekiállni a letöltésének. Csak jelzem hogy ne álljon neki senki a fordításának. Sleepy

Mspityu

Magyar felirattal jött alapból Netflixre, szóval szerintem te se állj neki. Smile

Pont onnan szedtem le és gondoltam beküldöm, csak láttam hogy az angolt már feltette valaki tegnap és én balga arra gondoltam, hogy valaki talán belevág. Blush
Válaszol
Mivel a hónapban érkezik hozzá szinkron, Yelones leadta a Kevin (Probably) Saves the Worldöt. A sorozat szinkronpötyögőt keres augusztus 24-től.
Aktuális fordítás: -
Szinkronpötyi: Fear the Walking Dead (s05), Pitch (s01)
Új évadra vár: Cloak & Dagger (s03), God Friended Me (s02)

Twitter | Facebook
Válaszol
Elvinném a Two Sentence Horror Stories című sorozatot. Jó kis nyári fordítás lenne, így az őszi szezon előtt. Smile
elsys megjegyzése 2019-08-16, 11:45:12:
Beírtalak hozzá.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S09), Shameless US (S10), Charmed 2018 (S02)
Szinkronpötyögés: Aggmenők (The Cool Kids) 1.évad
Előfoglalt sorozatok: -

[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Mr. Bishop®
Válaszol

Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 152 82 475 2019-08-16, 21:44:07
Legutóbbi hozzászólás: gash
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 26 15 294 2019-08-16, 21:03:04
Legutóbbi hozzászólás: mata

Fórumra ugrás: