Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma

Teljes verzió: Sorozatfordítást kérek
Jelenleg könnyített verzióban tekinted meg a fórumot. Megtekintés teljes verzióban teljes formázással és grafikai elemekkel.
Falconer Írta:Sziasztok!

Szeretném kérni az Evil c. 2019-es sorozat fordítását. Az első 6 rész elérhető magyarul, utána azonban abbamaradt a fordítás, közben pedig kijött a harmadik évad is.

Köszönöm!
Szintén nagyon örülnék!

Ritual Írta:Sziasztok!

Szeretnék kérni magyar feliratot az Űrbalekok ( 3rd rock from the sun ) című sorozat 1-6 évadához ha lehetséges. Nem mai darab, de szerintem nagyon jó. Angol felirat már van hozzá az oldalon, de magyart nem találtam sehol. Régóta várok rá ezért ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném, gondolom nem kis munka.

Mindenesetre előre is köszönöm ha valaki tudja vállalni és segít!  Shy

Ha a Seinfeld és a Frasier fölkerült, remélem hogy ez már csak idő kérdése. Hatalmas gyerekkori kedvenc, de szinkronnal is csak a 3. évadig van meg, méghozzá erősen hiányosan. Csak imádkozni tudok, hogy egyszer lesz streaming-en. Sad
az unfergotten 4. évadához, és a lucky hank sororathoz szeretnék magyar feliratot kérni, köszönöm
(2023-06-19, 12:06:28)jancsoek Írta: [ -> ]az unfergotten 4. évadához, és a lucky hank sororathoz szeretnék magyar feliratot kérni, köszönöm

A Lucky Hank fent van az oldalon több mint egy hete.
Sziasztok!
Nancy Drew sorozathoz szeretnék kérni további feliratozást. Nagyon megköszönném,és hálám a fordítónak :3
Tisztelt Fordítók! Nagyon szeretném megnézni magyar felirattal a Mi kis falunk Skóciában (Hamish Machbet) c. angol dráma sorozatot. Kérem szépen az angolul tudókat, ha lehet, fordítsák le. Nagyon ígéretesnek tűnik. "Amikor a BBC műsorára tűzte a skót felföldön, egy kis faluban játszódó sorozatot, nagy kritikai elismerés és közönségsiker övezte. A sorozat főszerepében az egyre nagyobb népszerűségnek örvendő Robert Carlyle-t (A Riff-Raff, a Trainspotting, az Alul semmi sztárját) láthatjuk, aki Hamish Macbethet, a skót kis falu rendőrtisztjét alakítja." Nagyon köszönöm a figyelmet és reménykedem, hogy egy jótét lélek ellátja magyar felirattal. is falunk Skóciában (Hamish Macbeth)

A A mi kis falunk Skóciában (Hamish Macbeth)

mi kis falunk Skóciában (Hamish Macbeth)
Tisztelt Fordítók !
The Bear S02.... ha valaki megtenné...az első is profi munka volt. 30 perces epizódok..10 rész.
Köszönettel !!
Daddy59
(2023-06-23, 15:59:51)daddy59 Írta: [ -> ]Tisztelt Fordítók !
The Bear S02.... ha valaki megtenné...az első is profi munka volt. 30 perces epizódok..10 rész.
Köszönettel !!
Daddy59

Igaz, nálunk csak augusztus 2-án kerül fel a Disney+-ra, viszont Kanadában már július 19-én elérhető lesz nagy valószínűséggel magyar felirattal, szóval akkor várható lesz hozzá SubRip is és majd töltheted innen az oldalról a feliratokat. Az első évadhoz is az került ki, szóval még várj egy kicsit.
Sziasztok,

az alábbi sorozatok valószínűleg nem fognak jönni egyik streaming szolgáltatóra sem, így ezek fordítását szeretném kérni:

Star Trek: Discovery S04, Mayfair Witches, The Interview with the Vampire, Quantum Leap, Leverage: Redemption, The Ark

Köszi, ha valaki vállalja valamelyiket Heart Heart Heart
(2023-06-23, 22:10:20)alex26_forevermagix Írta: [ -> ]Sziasztok,

az alábbi sorozatok valószínűleg nem fognak jönni egyik streaming szolgáltatóra sem, így ezek fordítását szeretném kérni:

Star Trek: Discovery S04, Mayfair Witches, The Interview with the Vampire, Quantum Leap, Leverage: Redemption, The Ark

Köszi, ha valaki vállalja valamelyiket Heart Heart Heart

Sztem 99%, hogy egyre se lesz jelentkező. De ha a minőségi várakozásaidat az itteninél kicsit lentebb lövöd be akkor a 6-ból 4-et megtalálsz végig. A The Ark és a Mayfair... ide nem kerülhetne ki, de nem olyan vészesek, használható felirat van hozzájuk, sztem az interview...-hez is (de ezt nem néztem), a ST: D-t akkor nézem majd ha valaki baatlettel kényszerít, de megvan hozzá végig a felirat, állítólag használható, a maradék kettőhöz 1-2 kósza részhez akad, úgyhogy azok inkább felejtősek egyelőre.
Hello!

A From c. sorozat második évadjának magyar SubRip-jeit melyik release-ből szeditek?
Már rég kint van a 10.-ik rész, de még nincs feltöltve SubRip belőle, azért kérdem, hogy akkor kinyerem magam a videóból.

Köszi!
(2023-06-27, 20:30:31)Peter81 Írta: [ -> ]Hello!

A From c. sorozat második évadjának magyar SubRip-jeit melyik release-ből szeditek?
Már rég kint van a 10.-ik rész, de még nincs feltöltve SubRip belőle, azért kérdem, hogy akkor kinyerem magam a videóból.

Köszi!

Általában közvetlenül a streamingekről szoktuk, nem a release-ekből.
Gondolom, még nincs magyar felirat, azért nincs fent, de majd megmondja az illetékes kolléga, ha erre jár.
(2023-06-27, 20:30:31)Peter81 Írta: [ -> ]Hello!

A From c. sorozat második évadjának magyar SubRip-jeit melyik release-ből szeditek?
Már rég kint van a 10.-ik rész, de még nincs feltöltve SubRip belőle, azért kérdem, hogy akkor kinyerem magam a videóból.

Köszi!

Melyik release-ben látsz magyar feliratot? Csak angol van bennük.
Péntekenként jön az új rész HBO Maxra feliratosan, onnan szedjük, majd időzítjük a release-ekhez.
(2023-06-27, 21:35:42)J1GG4 Írta: [ -> ]
(2023-06-27, 20:30:31)Peter81 Írta: [ -> ]Hello!

A From c. sorozat második évadjának magyar SubRip-jeit melyik release-ből szeditek?
Már rég kint van a 10.-ik rész, de még nincs feltöltve SubRip belőle, azért kérdem, hogy akkor kinyerem magam a videóból.

Köszi!

Melyik release-ben látsz magyar feliratot? Csak angol van bennük.
Péntekenként jön az új rész HBO Maxra feliratosan, onnan szedjük, majd időzítjük a release-ekhez.

Hát ez az, hogy eddig egyikben sem láttam, pedig direkt megnéztem egy csomót és épp ezér kérdeztem.
De akkor simán lehetne HMAX-os release is belőle, amiben már lenne magyar felirat is. De mindegy, akkor várok péntekig és THX!
(2023-06-28, 04:53:42)Peter81 Írta: [ -> ]
(2023-06-27, 21:35:42)J1GG4 Írta: [ -> ]
(2023-06-27, 20:30:31)Peter81 Írta: [ -> ]Hello!

A From c. sorozat második évadjának magyar SubRip-jeit melyik release-ből szeditek?
Már rég kint van a 10.-ik rész, de még nincs feltöltve SubRip belőle, azért kérdem, hogy akkor kinyerem magam a videóból.

Köszi!

Melyik release-ben látsz magyar feliratot? Csak angol van bennük.
Péntekenként jön az új rész HBO Maxra feliratosan, onnan szedjük, majd időzítjük a release-ekhez.

Hát ez az, hogy eddig egyikben sem láttam, pedig direkt megnéztem egy csomót és épp ezér kérdeztem.
De akkor simán lehetne HMAX-os release is belőle, amiben már lenne magyar felirat is. De mindegy, akkor várok péntekig és THX!

Akkor sem lenne benne, hiszen ott írja fentebb J1GG4, hogy PÉNTEKENKÉNT jön az új rész, ergo a 10.rész magyar felirata majd csak most pénteken (06.30) lesz elérhető. Ha akarnád se tudnád hamarabb megnézni magyar felirattal.
(2023-06-28, 09:21:02)Kai_Subs Írta: [ -> ]
(2023-06-28, 04:53:42)Peter81 Írta: [ -> ]
(2023-06-27, 21:35:42)J1GG4 Írta: [ -> ]
(2023-06-27, 20:30:31)Peter81 Írta: [ -> ]Hello!

A From c. sorozat második évadjának magyar SubRip-jeit melyik release-ből szeditek?
Már rég kint van a 10.-ik rész, de még nincs feltöltve SubRip belőle, azért kérdem, hogy akkor kinyerem magam a videóból.

Köszi!

Melyik release-ben látsz magyar feliratot? Csak angol van bennük.
Péntekenként jön az új rész HBO Maxra feliratosan, onnan szedjük, majd időzítjük a release-ekhez.

Hát ez az, hogy eddig egyikben sem láttam, pedig direkt megnéztem egy csomót és épp ezér kérdeztem.
De akkor simán lehetne HMAX-os release is belőle, amiben már lenne magyar felirat is. De mindegy, akkor várok péntekig és THX!

Akkor sem lenne benne, hiszen ott írja fentebb J1GG4, hogy PÉNTEKENKÉNT jön az új rész, ergo a 10.rész magyar felirata majd csak most pénteken (06.30) lesz elérhető. Ha akarnád se tudnád hamarabb megnézni magyar felirattal.

Ez világos volt eddig is, ezért írtam, hogy várok péntekig.
Sziasztok!
A Your Honor 2. évadhoz kérnék fordítást.
Sziasztok!
Szeretnék magyar fordítást kérni a Stan Lee's Lucky Man (A szerencse ára) 3. évadjára.
Előre is köszönöm!

https://www.imdb.com/title/tt4800878
(2023-01-03, 02:28:26)LostFan Írta: [ -> ]A Riget (The Kingdom)  3. szezonjához kérek feliratot.
https://www.imdb.com/title/tt0108906/episodes?season=3


Köszönöm!
Sziasztok!

Én is csatlakoznék a kéréshez.

Köszönöm!
Sziasztok !
Domina....első évad már lement...2.-2 !
Valaki esetleg ?

Köszönettel._
Daddy59
Sziasztok! Tudom nagyon sok a munkátok Tisztelt fordítók, de a The Chosen 3. évadához tudnátok fordítást készíteni? https://www.imdb.com/title/tt9471404/?re...the%2520ch Köszönettel.